Фотограф – Киев, Днепр. Услуги фотосъемки
Фотозйомка — Київ, Дніпро
Фотограф – Киев, Днепр. Услуги фотосъемки

Телефонуйте одразу!

+38 (050) 420-01-10 (Сергій)
+38 (097) 188-01-10 (Сергій)
Telegram | Viber | WhatsApp!

Фотограф у Києві та Дніпрі. Фотозйомка, фотосесії – ціни на зйомку

Студія Enigma рада запропонувати цілий комплекс послуг з фотографування урочистостей, подій та заходів. Ми працюємо як на особистих (весілля, ювілеї, сімейні свята), так і бізнес-заходах: конференції, тренінги, лекції, семінари, вставки, а також міські, культурні та спортивні події. Запрошення професійного фотографа – перший крок для успішного комерційного використання в рекламних та просування Вашого бізнесу!

Інші послуги студії

Фотограф у Києві: фотозйомка, фотосесії
Відеозйомка

Послуги професійного відеооператора у Києві, Дніпрі та регіонах України. Одно- та багатокамерна відеозйомка подій та заходів “під ключ”. Весь комплекс супутніх послуг.

Фотограф у Києві: фотозйомка, фотосесії
Онлайн-трансляції

Проведення трансляцій “під ключ” на YouTube, Facebook або вашу платформу. Стрім будь-яких заходів: від міських подій до приватних свят.

Фотограф у Києві: фотозйомка, фотосесії
Рекламні ролики

Створення відеороликів для реклами. Повний цикл виробництва відео від написання сценарію до монтажу промо-ролика та просування в інтернеті.

Фотограф у Києві: фотозйомка, фотосесії
Відеомонтаж

Професійна обробка вашого відео для бізнесу або особистого сімейного архіву. Дайте нове життя своїм аматорським відео – сімейним святам тощо.

Інформація про фотографування

Головний критерій при виборі фотографа – портфоліо робіт. На що насамперед варто звернути увагу? Щоб замовити послуги фотографа на весільну урочистість, корпоративний захід чи фотосесію, потрібно пройти одним із шляхів. Перший — тицьнути пальцем у небо і швидко вибрати фахівця. Другий – витратити чимало на перегляд безлічі сайтів фотографів, аналізуючи та порівнюючи їх роботи. Відгуки клієнтів, техніка та досвід — усе це другорядне. Фототехніка в невмілих руках є купою металобрухту, досвід теж поняття досить ефемерне, а відгуки на сайтах фотографи взагалі часто пишуть самі собі. Найкращий спосіб для клієнта – подивитися фотогалерею з різних видів зйомки. Тільки так можна переконатися у професіоналізмі фахівця. Якщо ви замовляєте репортажну зйомку, потрібно дивитися саме репортаж, де фотограф знімав події з боку. Для молодят при пошуку весільного фотографа рекомендується почитати статті на тему “Як знайти фотографа на весілля?”
Наша студія віддає перевагу творчому шляху, і кожна зйомка — можливість виразити себе у творчому плані. Щодо вартості фотопослуг, то ціни на роботу фотографа дуже різні. Коли йдеться про весілля, то там взагалі все дуже індивідуально. Стандартні ціни для Києва вказані на сайті, а за детальною інформацією звертайтесь за телефоном. Творча робота на високому рівні – важка праця, яка потребує відповідних навичок. Професійний фотограф ніколи не працюватиме за цінами новачків, які не мають ні досвіду, ні набору техніки. Клієнту завжди доводиться обирати: заплатити дешево та отримати посередні фотографії або звернутися до професіонала зі своїм поглядом та отримати гідний результат. Робота професіонала передасть усі найкращі сторони події, вона передасть настрій, яскраві моменти та емоції.
Під обробкою фотографій розуміються такі операції: – Корекція кольору – кадрування – Налаштування баланс білого – Виправлення експозиції – Насиченість / різкість / яскравість – Придушення шуму – Вирівнювання горизонту Ретуш (художня обробка) до стану журнальної обкладинки — окрема послуга!
Чи плануєте весілля, корпоратив, конференцію, семінар, виставку, тренінг чи ювілей? Замовляйте послуги професійного фотографа будь-якої урочистості, події чи заходу для бізнесу! Ви залишите в пам’яті найкращі моменти життя, а про ваш товар чи послугу дізнається величезна кількість потенційних клієнтів!